Reference

You are here

Drapáky od Hydraulika Petráš máme v nabídce už zhruba 3 roky a jsme velmi spokojení. Drapáky jsou kvalitní, vyrobeny pro náročný provoz při manipulaci s kovovým šrotem. Velmi kvalitní je i samotný materiál, ze kterého jsou drapáky vyrobeny - kvalitní švédská ocel HARDOX, spolu se švédskými rotátory INDEXATOR zaručují dlouhou životnost. Jediný problém, který se během naší tříleté spolupráce vyskytl, vyřešila Hydraulika Petráš snadno a rychle - díky vstřícnému přístupu Lenky a Pavla. Oceňujeme operativnost této rodinné firmy, jejich rozhodnutí jsou rychlá a efektivní. Těšíme se na další dlouhá léta vzájemné spolupráce.

Stefan Wadstedt - Sales Kiesel Scandinavia, Švédsko

Ve Francii jsme s drapáky firmy Hydraulika Petráš neměli za 3 roky spolupráce jedinou reklamaci, nula oprav či jiných intervencí. Klienti jsou velmi spokojení s konstrukčním řešením drapáků a jejich bezporuchovostí. Některé drapáky byly koncepčně modifikovány na přání klienta. Vždy ke spokojenosti zákazníka. Co klienti také oceňují, je kompletní dodávka včetně výroby závěsu podle konkrétních parametrů jejich strojů.

Pierre Nevole - Pracor, Francie

Na základě dlouhodobých zkušeností mohu potvrdit, že drapáky firmy Hydraulika Petráš s.r.o., které používá naše firma na nakládku kovového šrotu, se vyznačují velmi vysokou odolností vůči poškození a opotřebení. Použité materiály a konstrukce drapáků zaručují dlouhou životnost drapáků a bezporuchový provoz.

Benýr Václav - vedoucí autodopravy TSR Czech Republic s.r.o.

KOVOŠROT GROUP CZ a.s. spolupracuje s firmou Hydraulika Petráš s.r.o. prakticky od jejího vzniku, tj. od roku 1991. Hlavní oblastí spolupráce je nákup drapáků pro mobilní nakladače na železný šrot, provádění oprav a generálních oprav drapáků jak pro mostové jeřáby, tak i pro mobilní nakladače. Výrobky a opravářské práce jsou prováděny ve velmi dobré kvalitě, v dohodnutých termínech a za vzájemně výhodných podmínek ke spokojenosti jednotlivých provozů naší firmy.

KOVOŠROT GROUP CZ a.s. považuje společnost Hydraulika Petráš s.r.o. za spolehlivého partnera, u kterého oceňuje především kvalitu, odbornost, schopnost a pohotovost řešit nastalé problémy.

Ing. Bohumil Klicpera - vedoucí technického úseku KOVOŠROT GROUP CZ a.s.

S firmou Hydraulika Petráš s.r.o. spolupracujeme už od roku 2001. Používame drapáky na hydraulických rukách a na nakladačoch len z výroby Hydraulika Petráš. Firma nám robí záručný a pozáručný servis, generálne opravy drapákov a dodáva nám aj náhradne diely. Je to veľmi seriózna rodiná firma.

Ľuboš Klamo - konateľ P + K s.r.o.

Spojte se s námi

  • Podhradí 78,
       Luhačovice, Czech Republic
  • Telefon: +420 605 242 651
  • Email: info@hydraulika.net

O nás

Jsme přímými výrobci kvalitních hydraulických drapáků, které dodáváme po celé Evropě. Zajišťujeme také záruční a pozáruční servis do 48 hodin, k dispozici máme celý sortiment dílů na drapáky. Naše rodinná firma je na trhu od roku 1991.