Zvýšení digitální úrovně společnosti Hydraulika Petráš s.r.o. prostřednictvím nákupu pokročilých nevýrobních digitálních...

Společnost Hydraulika Petráš s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.01.01.02/01/23_023/0002714 „Zvýšení digitální úrovně společnosti Hydraulika Petráš s.r.o. prostřednictvím nákupu pokročilých nevýrobních digitálních technologií“.

Cílem projektu je významné posílení úrovně digitalizace v rámci společnosti prostřednictvím pořízení nových nevýrobních digitálních technologií/služeb, které povede k postupné digitální transformaci společnosti.

Na operaci je poskytována finanční podpora od EU.

Realizaci dotačního projektu po stránce naplnění všech požadavků poskytovatele dotace (Ministerstva průmyslu a obchodu) zajišťuje společnost JVM – RPIC, spol. s r.o.

Kvalita na 1. místě

Naše drapáky
patří na evropském trhu
mezi špičku.

 

Vždy připraveni pomoci

Nabízíme individuální přístup,
záruční i pozáruční servis
a samozřejmě zkušený tým.

 

Špičkové rotátory

Drapáky osazujeme rotátory
INDEXATOR, jsme oficiálním
partnerem tohoto výrobce.

 

No front page content has been created yet.

Naši spokojení zákazníci

reference o dlouhodobé spolupráci

Drapáky od Hydraulika Petráš máme v nabídce už zhruba 3 roky a jsme velmi spokojení. Drapáky jsou kvalitní, vyrobeny pro náročný provoz při manipulaci s kovovým šrotem. Velmi kvalitní je i samotný materiál, ze kterého jsou drapáky vyrobeny - kvalitní švédská ocel HARDOX, spolu se švédskými rotátory INDEXATOR zaručují dlouhou životnost. Jediný problém, který se během naší tříleté spolupráce vyskytl, vyřešila Hydraulika Petráš snadno a rychle - díky vstřícnému přístupu Lenky a Pavla. Oceňujeme operativnost této rodinné firmy, jejich rozhodnutí jsou rychlá a efektivní.

Stefan Wadstedt - Sales Kiesel Scandinavia, Švédsko

Ve Francii jsme s drapáky firmy Hydraulika Petráš neměli za 3 roky spolupráce jedinou reklamaci, nula oprav či jiných intervencí. Klienti jsou velmi spokojení s konstrukčním řešením drapáků a jejich bezporuchovostí. Některé drapáky byly koncepčně modifikovány na přání klienta. Vždy ke spokojenosti zákazníka. Co klienti také oceňují, je kompletní dodávka včetně výroby závěsu podle konkrétních parametrů jejich strojů.

Pierre Nevole - Pracor, Francie

Na základě dlouhodobých zkušeností mohu potvrdit, že drapáky firmy Hydraulika Petráš s.r.o., které používá naše firma na nakládku kovového šrotu, se vyznačují velmi vysokou odolností vůči poškození a opotřebení. Použité materiály a konstrukce drapáků zaručují dlouhou životnost drapáků a bezporuchový provoz.

Benýr Václav - vedoucí autodopravy TSR Czech Republic s.r.o.
Dlouhá cesta
Podporujeme Občanské sdružení Dlouhá cesta

Občanské sdružení Dlouhá cesta vzniklo v roce 2005 z iniciativy maminek, které společně prožívaly chvíle spojené s odchodem dítěte. Posláním sdružení je pomáhat rodičům, kterým zemřelo dítě v jakémkoliv věku a z jakékoliv příčiny. Pomoc je přístupná i všem ostatním členům rodiny.

Spojte se s námi

  • Podhradí 78,
       Luhačovice, Czech Republic
  • Telefon: +420 605 242 651
  • Email: info@hydraulika.net

O nás

Jsme přímými výrobci kvalitních hydraulických drapáků, které dodáváme po celé Evropě. Zajišťujeme také záruční a pozáruční servis do 48 hodin, k dispozici máme celý sortiment dílů na drapáky. Naše rodinná firma je na trhu od roku 1991.