Zvýšení digitální úrovně společnosti Hydraulika Petráš s.r.o.

You are here

spravce's picture

Zvýšení digitální úrovně společnosti Hydraulika Petráš s.r.o. prostřednictvím nákupu pokročilých nevýrobních digitálních technologií

Společnost Hydraulika Petráš s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.01.01.02/01/23_023/0002714 „Zvýšení digitální úrovně společnosti Hydraulika Petráš s.r.o. prostřednictvím nákupu pokročilých nevýrobních digitálních technologií“.

Cílem projektu je významné posílení úrovně digitalizace v rámci společnosti prostřednictvím pořízení nových nevýrobních digitálních technologií/služeb, které povede k postupné digitální transformaci společnosti. Na operaci je poskytována finanční podpora od EU.

Realizaci dotačního projektu po stránce naplnění všech požadavků poskytovatele dotace (Ministerstva průmyslu a obchodu) zajišťuje společnost JVM – RPIC, spol. s r.o.

Datum konání novinky: 
Friday, 31. May 2024

Spojte se s námi

  • Podhradí 78,
       Luhačovice, Czech Republic
  • Telefon: +420 605 242 651
  • Email: info@hydraulika.net

O nás

Jsme přímými výrobci kvalitních hydraulických drapáků, které dodáváme po celé Evropě. Zajišťujeme také záruční a pozáruční servis do 48 hodin, k dispozici máme celý sortiment dílů na drapáky. Naše rodinná firma je na trhu od roku 1991.